مورفولین

مورفولین یک ماده آلی است که فرمول آن به صورت O(CH2CH2)2NH می باشد. این ماده با ساختار heterocycle خصیصه های هر دو گروه اتر و آمین را دارد. گروه آمینی در موفولین آن را ماده ای بازی کرده است. واکنش مورفولین با اسید کلریدریک موجب تولید نمک morpholinium chloride می شود. ظرفیت تولید مورفولین در شرکت ویرا بسپار 2000 تن در سال می باشد.

کاربرد محصول

به عنوان بازدارنده های خوردگی، به ویژه در سیستم های بخار دیگ بخار؛ امولسیفایر برای لوازم آرایشی، واکس و پالیش، یک عامل برای جداسازی آمین های فرار؛ یک واسطه در تولید مواد شوینده روشن کننده و شفاف کننده؛ به عنوان ماده واسطه در روغن های نساجی، عوامل نرم کننده، مواد سفید کننده، امولسیفایر ها، شتاب دهنده در فرایند vulcanization rubber، آنتی اکسیدانها، مواد فعال سطحی، عامل پالستیک کننده، اصالح کننده ویسکوزیته، حشره کش ها، آفت کش ها، علف کش ها، رنگ ها، کاتالیستها، باکتری کش ها، ضد درد، بیهوشی و سایر عوامل فعال فیزیولوژیکی.

طریقه نگه داری

از گرما، آتش و جرقه و مواد محترقه دور نگه داری گردد. درب ظرف هنگامی که از آن استفاده نمی شود بسته نگه داشته شود. در محل خنک، خشک و با تهویه مناسب به دور از مواد ناسازگار نگه داری شود.

موارد ایمنی و جابه جایی

پس از جا به جایی دست ها با آب شسته شود. لباس های آلوده به این ماده قبل از استفاده مجدد شستشو شوند. در هنگام جابه جایی دقت الزم صورت پذیرد. برای جایه جایی از ابزارهای ضد جرقه و تجهیزات ضد انفجار استفاده شود. از تماس این ماده با بدن، چشم و پوست و یا روی لباس جدا خوددراری گردد. ظروف خالی این ماده ممکن است به دلیل وجود باقیمانده بخار و مایع خطرناک باشند. درب بشکه ها به طورمحکم بسته گردد. از بلعیدن و استنشاق پیشگیری گردد. کفش های آلوده از بین برده شوند. از بریدن، جوشکاری و هر گونه کار گرم بر روی بشکه های خالی اجتناب گردد. فقط با تهویه مناسب استفاده شود. از حرارت، جرقه و شعله دور نگهداشته شود.فقط از ابزارهای ضد جرقه استفاده شود. مایع، بخارات و اسپری آن تنفس نشود. هنگام بارداری از تماس با این ماده جدا خوداری گردد. در هنگام استفاده از این محصول از خوردن، نوشیدن و یا سیگار کشیدن پیشگیری گردد. جهت اطالعات بیشتر به برگه اطالعات ایمنی رجوع شود

بسته بندی

ماده شیمیایی مورفولین در بشکه های 200 کیلویی و همچنین ظروف مورد نظر مشتری در دسترس می باشد.

نکته

شرکت ویرا بسپار برتر این ماده را تا تاریخ انقضاء تحت خدمات پس از فروش خود قرار می دهد و آمادگی خود را جهت بررسی و حل مشکالت بوجود آمده در تمام نقاط کشور اعالم می دارد.

خواص شیمیایی و فیزیکی

حالت ماده:

مایع

بو:

بوی آمین

رنگ:

بی رنگ

چگالی:

gr/cm3 05/0 ± 1

نقطه جوش:

ºC 129

نقطه ذوب:

ºC 9/4 -

pH:

9 ≥

حلالیت در آب (°C 20):

>mg/L 500

فرمول مولکولی:

C4H9NO

وزن مولکولی:

07/87

دریافت برگه اطلاعات فنی (TDS)

دریافت برگه اطلاعات ایمنی (MSDS)

دریافت برگه استاندارد

نمادهای اعتبار و رسانه

درباره ما

شرکت ویرابسپار برتر شرق با فعالیت در حوزه های مختلف نظیر تولید، واردات و صادرات انواع افزودنی های پلیمری و شیمیایی به کمک پرسنل متخصص و متعهد خود با تعریف اهداف میان مدت و بلند مدت خود در نظر دارد به عنوان یکی از شرکت های فعال در این حوزه تبدیل شود. این شرکت اهداف تجاری خود را تنها به بازار صنایع پلیمری نظیر کامپاند سازی، تزریق، اکسترودر و قالب گیری بادی محدود نکرده بلکه ورود به صنایع شیمیایی همانند نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه های بزرگ کشور را نیز جزو برنامه های همکاری خود در نظر گرفته است و در این زمینه تصمیم دارد با لطف و استعانت الهی و کمک پرسنل متخصص خود، با تمام همت در این مسیر قدم بردارد.

تماس با ما​

تهران - پاسداران - خیابان مسجد جامع - نبش نگارستان هفتم - پلاک ۳۵

شبکه های اجتماعی

بستن منو