مواد شیمیایی جهت حفاظت از تاسیسات

بهسازی آب سیستم های خنک کننده

در سیستم های خنک کننده (هر دو سیستم باز و بسته) تقاضاهای گسترده ای برای بهبود کیفیت آب با روش های شیمیایی و میکروبیولوژیکی وجود دارد. اگر خنک کننده بازده موثر را نداشته باشد، می تواند آسیب های جبران ناپذیری را در صنایع مختلف (به عنوان مثال در صنایع غذایی و دارویی) وارد کند و این آسیب های حاصل از فرایندهای ناپایدار بیولوژیکی و شیمیایی تاثیر قابل توجهی بر سود شرکت می گذارد.

برای اطمینان از عملکرد مطلوب با مصرف انرژی بهینه، سه پارامتر اصلی باید در سیستم خنک کننده کنترل شود

تشکیل رسوبات (رسوب نمک ها، مانند رسوب کربنات کلسیم)

خوردگی

فعالیت میکروب ها

بازدارنده رسوب

تجمع رسوبات در سیستم های خنک کننده آب، بازده انتقال حرارت و ظرفیت سیستم توزیع آب را کاهش می دهد. به علاوه رسوبات سبب تشکیل پیل اختلاف غلظتی اکسیژن می شود. این پیل ها سبب افزایش نرخ خوردگی و منجر به آسیب دیدگی تجهیزات می شود. تشکیل رسوبات با استفاده از عوامل شلاته کننده که توانایی تشکیل کمپلکس های محلول با یون های فلزی را دارند قابل کنترل می باشد. شرکت ویرا بسپار برتر طیف وسیعی از محصولات بازدارنده رسوب را جهت جلوگیری از رسوب نمک های محلول در آب تولید می کند. محصولات ما برای استفاده در برج های خنک کننده (سیستم های بسته و باز) پیشنهاد می گردند.

بازدارنده خوردگی

خوردگی ضخامت و استحکام فلز را کاهش می دهد که نتیجه آن نشت، خرابی تجهیزات در مبدل های حرارتی و لوله های گردش آب سرد در برج های باز و بسته می باشد. بازدارنده های خوردگی شرکت ویرا بسپار برتر بر پایه فسفات، فسفوناته، مولیبدات روی، آزول و پلیمر می باشند. محصولات ما برای استفاده در سیستم های خنک کننده باز و بسته پیشنهاد می شوند.

باکتری کش

شرکت ویرا بسپار برتر طیف گسترده ای از باکتری کش های غیر اکسید کننده را برای کنترل باکتری ها در سیستم های فرایندی آب تولید می کند. محصولات ما با فرمولاسیون های نوین برای استفاده در برج های خنک کننده (سیستم های بسته و باز) پیشنهاد می گردند.

محصولات چند منظوره برای سیستم خنک کننده

شرکت ویرا بسپار برتر محصولات چند منظوره را که ترکیبی از بازدارنده خوردگی و بازدارنده رسوب است را برای سیستم های خنک کننده باز و بسته تولید می کند. این محصولات برای حفاظت آسان و کارآمد از سیستم های خنک کننده با استفاده از یک محصول مناسب می باشند.

نمادهای اعتبار و رسانه

درباره ما

شرکت ویرابسپار برتر شرق با فعالیت در حوزه های مختلف نظیر تولید، واردات و صادرات انواع افزودنی های پلیمری و شیمیایی به کمک پرسنل متخصص و متعهد خود با تعریف اهداف میان مدت و بلند مدت خود در نظر دارد به عنوان یکی از شرکت های فعال در این حوزه تبدیل شود. این شرکت اهداف تجاری خود را تنها به بازار صنایع پلیمری نظیر کامپاند سازی، تزریق، اکسترودر و قالب گیری بادی محدود نکرده بلکه ورود به صنایع شیمیایی همانند نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه های بزرگ کشور را نیز جزو برنامه های همکاری خود در نظر گرفته است و در این زمینه تصمیم دارد با لطف و استعانت الهی و کمک پرسنل متخصص خود، با تمام همت در این مسیر قدم بردارد.

تماس با ما​

تهران - پاسداران - خیابان مسجد جامع - نبش نگارستان هفتم - پلاک ۳۵

شبکه های اجتماعی

بستن منو