مواد شیمیایی جهت حفاظت از تاسیسات

بهسازی آب سیستم دیگ بخار

هدف از بهسازی آب در سیستم های دیگ بخار جلوگیری از خوردگی و تشکیل رسوب می باشد. این دو یکپارچگی و کارایی دیگ بخار را تهدید می کنند. اطمینان از فرایند سیستم های گرمایشی و دیگ های بخار به کیفیت آب ورودی بستگی دارد. شرکت ویرا بسپار برتر طیف گسترده ای از محصولات بهسازی آب را برای کمک به مشتریان خود جهت بهبود بازده حرارتی و کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری فراهم می کند. شرکت ویرا بسپار برتر برنامه های کامل بهسازی شیمیایی را فراهم می کند که حفاظت و بهره برداری از سیستم شما را تضمین می کند. هر یک از دیگ های بخار دارای چالش ها و الزامات تولید و کیفیت است که باید در هنگام تصفیه آب مورد توجه قرار گیرد.  ما طیف وسیعی از مواد شیمیایی اکسیژن زدا، بازدارنده رسوب، بازدارنده خوردگی، محصولات ترکیبی و همه در یک محصول (چند منظوره) را عرضه می کنیم که به مشتریان اطمینان می دهد که تاسیسات و فرایند آن ها در بهره وری و بازده بالا عمل می کنند.

سیستم های بهسازی آب دیگ های بخار از دو قسمت ساخته شده اند

خالص سازی آب ورودی که به سیستم دیگ بخار بستگی دارد و می تواند شامل نرم کردن آب تا کاملا مقطر کردن آب باشد.

برنامه بهسازی شیمیایی که داخل سیستم را از تشکیل رسوب و خوردگی محافظت می کند.

اکسیژن زدا

ماده شیمیایی اکسیژن زدا برای حذف اکسیژن باقیمانده در آب ورودی دیگ بخار استفاده می شود تا نه تنها از دیگ بخار در مقابل خوردگی محافظت کند بلکه از تانک خوراک ورودی و خط برگشت میعانات نیز حفاظت نماید. شرکت ویرا بسپار برتر انواع اکسیژن زداها را برای حفاظت از دیگ بخار وسیستم میعان کننده (Condensate system) تامین می کند. محصولات ما بر پایه سولفیت، کربوهیدرازید، DEHA و دیگر مواد فعال می باشد.

دریافت برگه اطلاعات ایمنی (2727 Boiler Oxygen Scavenger TDS)

دریافت برگه اطلاعات ایمنی (2727 Boiler Oxygen Scavenger MSDS )

دریافت برگه اطلاعات ایمنی اکسیژن زدای بویلر TDS

بازدارنده رسوب یا ضد رسوب

در دیگهای بخار، ناخالصی هایی که از آب خارج شده و بر روی سطوح انتقال حرارت تشکیل می شوند و بسیار سخت و به سطح می چسبند سبب تشکیل رسوبات می شوند. رسوبات سبب کاهش بازده دیگ بخار و همچنین نا ایمن شدن آن می شود. همچنین سبب خوردگی تیوب ها، محدود شدن آب در گردش و بیش گرمایی (Overheating) می شود. محصولات شرکت ویرا بسپار برتر طیف وسیعی از بازدارنده های رسوب هستند که از تشکیل رسوب با پراکنده کردن نمک ها در آب جلوگیری کند. بازدارنده های رسوب ما برای استفاده در سیستم های دیگ بخار و سیستم های توزیع کننده حرارت پیشنهاد می شوند و از رسوب کردن نمک های معدنی کریستالی در داخل دیگ بخار پیشگیری می کند.

بازدارنده خوردگی

بازدارنده های خوردگی از خوردگی فلزات دیگ بخار پیشگیری می کند. خوردگی در اثر عوامل مختلف همچون ناخالصی های حل شده در آب، ذرات معلق، گازهای حل شده، حضور میکروب ها و اسید در آب بوجود می آید. بازدارنده های خوردگی دیگ بخار شرکت ویرا بسپار برتر با پشتوانه علمی قوی فرموله شده اند و قادرند با اثرات مضر خوردگی در دیگ های بخار صنعتی، سیستم های آب گرم و کارخانه بخار مبارزه کنند. ما گستره وسیعی از مواد بازدارنده خوردگی را بر پایه DEHA، آمین های تشکیل دهنده فیلم و آمین های خنثی کننده و دیگر مواد اولیه طراحی کرده ایم تا از خوردگی در دیگ های بخار و سیستم های میعان کننده پیشگیری نماییم.

مزایای بازدارنده های خوردگی

عملکرد بازدارندگی بالا در مقابل خوردگی

غیر فعال کردن (passivation) سطح فلز از طریق تشکیل لایه اکسید مگنتیک و اکسید مس

کاهش تشکیل رسوبات مس و آهن در دیگ بخار با کاهش این فلزات و حلالیت بیشتر فلز آهن و مس

توانایی حفاظت در مقابل خوردگی بخش های دیگر سیستم که بعد از دیگ بخار قرار دارند

همه در یک محصول

شرکت ویرا بسپار برتر مواد شیمیایی چند منظوره و همه در یک محصول (All-in-one) را برای حفاظت موثرتر و ساده تر از سیستم های دیگ بخار تولید می کند که شامل ترکیب اکسیژن زدا با بازدارنده های رسوب و خوردگی در یک محصول است. مواد شیمیایی چند منظوره دیگ بخار ما، راحتی استفاده از یک محصول شیمیایی را با قابلیت چند منظوره دارد تا بتواند به طور کامل از دیگ بخار محافظت نماید. این مزیت ها باعث می شود آن ها برای کاربرد در بسیاری از دیگ های بخار و کارخانه های تولید بخار صنعتی که در آنها یک روش ساده و یکنواخت شیمیایی مورد نیاز است ایده آل شوند.

نمادهای اعتبار و رسانه

درباره ما

شرکت ویرابسپار برتر شرق با فعالیت در حوزه های مختلف نظیر تولید، واردات و صادرات انواع افزودنی های پلیمری و شیمیایی به کمک پرسنل متخصص و متعهد خود با تعریف اهداف میان مدت و بلند مدت خود در نظر دارد به عنوان یکی از شرکت های فعال در این حوزه تبدیل شود. این شرکت اهداف تجاری خود را تنها به بازار صنایع پلیمری نظیر کامپاند سازی، تزریق، اکسترودر و قالب گیری بادی محدود نکرده بلکه ورود به صنایع شیمیایی همانند نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه های بزرگ کشور را نیز جزو برنامه های همکاری خود در نظر گرفته است و در این زمینه تصمیم دارد با لطف و استعانت الهی و کمک پرسنل متخصص خود، با تمام همت در این مسیر قدم بردارد.

تماس با ما​

تهران - پاسداران - خیابان مسجد جامع - نبش نگارستان هفتم - پلاک ۳۵

شبکه های اجتماعی

بستن منو